AGENDA ETA JARDUERAK


AGENDA COMPLETA DE ACTIVIDADES

PROGRAMACIÓN GABONETAKO AZOKA 19_20 | Plaza Urumea - Alderdi Eder - Plaza Ramón Labayen


ABENDUAK 1, IGANDEA

URUMEA PLAZA

11.30-13.30 - Egin zure abenduko egutegia - Haurren tailerra.

16.30-18.30 - Egin zure abenduko egutegia - Haurren tailerra.

KUPULA ARGIDUNA – ALDERDI EDER

18:00, 19:00, 20:00, 21:00, Orduko baimen bat.


ABENDUAK 2, ASTELEHENA

URUMEA PLAZA

16:30-18:30 - Egin zure abenduko egutegia - Haurren tailerra.

KUPULA ARGIDUNA – ALDERDI EDER

18:00, 19:00, 20:00, 21:00, Orduko baimen bat.


ABENDUAK 3, ASTEARTEA

URUMEA PLAZA

16:30-18:30 - Egin Gabonetako zuhaitz bat - Haurren tailerra.

KUPULA ARGIDUNA – ALDERDI EDER

18:00, 19:00, 20:00, 21:00, Orduko baimen bat.


ABENDUAK 4, ASTEAZKENA

URUMEA PLAZA

16:30-18:30 - Gabonetarako apaingarriak - Haurren tailerra.

KUPULA ARGIDUNA – ALDERDI EDER

18:00, 19:00, 20:00, 21:00, Orduko baimen bat.


ABENDUAK 5, OSTEGUNA

URUMEA PLAZA

19:00-21:00 - “Buskers Festivalen” amaiera.

KUPULA ARGIDUNA – ALDERDI EDER

18:00, 19:00, 20:00, 21:00, Orduko baimen bat.


ABENDUAK 6, OSTIRALA

URUMEA IBILBIDEA

11.30- 11:45h - Sagardo Apurua: Sagardo Berriaren eta baserriko produktuen iritsiera Frantzia pasealekura.

URUMEA PLAZA

11:30-13:30 - Gabonetako zuhaitzerako borlak - Haurren tailerra.

16:30-18:30 - Gabonetako zuhaitzerako borlak - Haurren tailerra.

KUPULA ARGIDUNA – ALDERDI EDER

18:00, 19:00, 20:00, 21:00, Orduko baimen bat.


ABENDUAK 7, LARUNBATA

RAMON LABAYEN PLAZA

11:00-11:30 - Bisita gidatua jaiotzen erakusketan zehar (aurrez izena emanda)

URUMEA PLAZA

11:30-13:30 - Origami japoniarra - Haurren tailerra.

16:30-18:30 - Origami japoniarra - Haurren tailerra.

KUPULA ARGIDUNA – ALDERDI EDER

18:00, 19:00, 20:00, 21:00, Orduko baimen bat.


ABENDUAK 8, IGANDEA

URUMEA PLAZA

11:30-13:30 - Girlandekin Gabonetako zuhaitza apaintzea - Haurren tailerra

16:30-18:30 - Gabonetako imanak - Haurren tailerra

KUPULA ARGIDUNA – ALDERDI EDER

18:00, 19:00, 20:00, 21:00, Orduko baimen bat.


ABENDUAK 9, ASTELEHENA

URUMEA PLAZA

16:30-18:30 - Mozorro dantzaldia - Haurren tailerra

KUPULA ARGIDUNA – ALDERDI EDER

18:00, 19:00, 20:00, 21:00, Orduko baimen bat.


ABENDUAK 10, ASTEARTEA

URUMEA PLAZA

16:30-18:30 - Gabonetako estanpazioa - Haurren tailerra

KUPULA ARGIDUNA – ALDERDI EDER

18:00, 19:00, 20:00, 21:00, Orduko baimen bat.


ABENDUAK 11, ASTEAZKENA

URUMEA PLAZA

16:30-18:30 - Egin Olentzerorentzako postala - Haurren tailerra

KUPULA ARGIDUNA – ALDERDI EDER

18:00, 19:00, 20:00, 21:00, Orduko baimen bat.


ABENDUAK 12, OSTEGUNA

URUMEA PLAZA

16:30-18:30 - Eraiki egitura mugikor bat - Haurren tailerra

KUPULA ARGIDUNA – ALDERDI EDER

18:00, 19:00, 20:00, 21:00, Orduko baimen bat.


ABENDUAK 13, OSTIRALA

URUMEA PLAZA

16:30-18:30 - Egin zure pertsonaia matxardekin - Haurren tailerra

20:00-22:00 - Flavio Bánterlaren kontzertua 

KUPULA ARGIDUNA – ALDERDI EDER

18:00, 19:00, 20:00, 21:00, Orduko baimen bat.


ABENDUAK 14, LARUNBATA

URUMEA PLAZA

11:30-12:30 - Koruaren kontzertua

16:30-18:30 - Haurrentzako jolas klasikoak

20:00-22:00 – Sokartean kontzertua

KUPULA ARGIDUNA – ALDERDI EDER

18:00, 19:00, 20:00, 21:00, Orduko baimen bat.


ABENDUAK 15, IGANDEA

URUMEA PLAZA

11:30-13:30 - Mozorro dantzaldia - Haurren tailerra

16:30-18:30 - Gabonetako estanpazioa - Haurren tailerra

KUPULA ARGIDUNA – ALDERDI EDER

18:00, 19:00, 20:00, 21:00, Orduko baimen bat.


ABENDUAK 16, ASTELEHENA

RAMON LABAYEN PLAZA

11:30-13:30 - Jaiotzak: teknikak eta tresnak - Helduen tailerra (aurrez izena emanda)

URUMEA PLAZA

16:30-18:30 - Girlandekin Gabonetako zuhaitza apaintzea - Haurren tailerra

KUPULA ARGIDUNA – ALDERDI EDER

18:00, 19:00, 20:00, 21:00, Orduko baimen bat.


ABENDUAK 17, ASTEARTEA

RAMON LABAYEN PLAZA

11:30-13:30 - Jaiotzak: teknikak eta tresnak - Helduen tailerra (aurrez izena emanda)

URUMEA PLAZA

16:30-18:30 - Puzzlemania - Haurren tailerra

KUPULA ARGIDUNA – ALDERDI EDER

18:00, 19:00, 20:00, 21:00, Orduko baimen bat.


ABENDUAK 18, ASTEAZKENA

URUMEA PLAZA

11:30-13:30 - Mozorro dantzaldia - Haurren tailerra

KUPULA ARGIDUNA – ALDERDI EDER

18:00, 19:00, 20:00, 21:00, Orduko baimen bat.


ABENDUAK 19, OSTEGUNA

URUMEA PLAZA

16:30-18:30 - Eman bizia galtzerdiei - Haurren tailerra

URUMEA PLAZA

18:00, 19:00, 20:00, 21:00, Orduko baimen bat.


ABENDUAK 20, OSTIRALA

URUMEA PLAZA

11:30-13:30 - Collage - Haurren tailerra

16:30-18:30 - Collage - Haurren tailerra

KUPULA ARGIDUNA – ALDERDI EDER

18:00, 19:00, 20:00, 21:00, Orduko baimen bat.


ABENDUAK 21, LARUNBATA

URUMEA PLAZA

18:00 - Zinema arratsalde bat Gabonetako Azokan

KUPULA ARGIDUNA – ALDERDI EDER

18:00, 19:00, 20:00, 21:00, Orduko baimen bat.


ABENDUAK 22, IGANDEA

RAMON LABAYEN PLAZA

11:30-13:30 - Jaiotza ebakigarria - Haurren tailerra. Aurrez izena emanda.

URUMEA PLAZA

11:30-12:30 - Koruaren kontzertua

16:30-18:30 - Eraiki egitura mugikor bat - Haurren tailerra.

KUPULA ARGIDUNA – ALDERDI EDER

18:00, 19:00, 20:00, 21:00, Orduko baimen bat.


ABENDUAK 23, ASTELEHENA

RAMON LABAYEN PLAZA

11:00-11:30 - Bisita gidatua jaiotzen erakusketan zehar Aurrez izena emanda.

11:30-13:30 - Jaiotza ebakigarria - Haurren tailerra. Aurrez izena emanda.

URUMEA PLAZA

16:30-18:30 - Girlandekin Gabonetako zuhaitza apaintzea - Haurren tailerra

KUPULA ARGIDUNA – ALDERDI EDER

18:00, 19:00, 20:00, 21:00, Orduko baimen bat.


ABENDUAK 24, ASTEARTEA

URUMEA PLAZA

11:30-13:30 - Malabareak - Haurren tailerra

KUPULA ARGIDUNA – ALDERDI EDER

18:00, 19:00, 20:00, 21:00, Orduko baimen bat.


ABENDUAK 25, ASTEAZKENA

18:00, 19:00, 20:00, 21:00, Orduko baimen bat.


ABENDUAK 26, OSTEGUNA

URUMEA PLAZA

11:30-13:30 - Selfie lurraldea - Gazteen tailerra (aurrez izena emanda)

16:30-18:30 - Gabonetako imanak - Haurren tailerra

KUPULA ARGIDUNA – ALDERDI EDER

11:30-13:30 - Selfie lurraldea - Gazteen tailerra (aurrez izena emanda)

18:00, 19:00, 20:00, 21:00, Orduko baimen bat.


ABENDUAK 27, OSTIRALA

URUMEA PLAZA

11:30-13:30 - Zein animalia duzu gustukoen? Eskulanak - Haurren tailerra

16:30-18:30 - Zein animalia duzu gustukoen? Eskulanak - Haurren tailerra

18:30-19:30 - Selfie lurraldea - Gazteen tailerra (aurrez izena emanda)

20:00-22:00 - Kontzertua: Sokartean

KUPULA ARGIDUNA – ALDERDI EDER

18:00, 19:00, 20:00, 21:00, Orduko baimen bat.


ABENDUAK 28, LARUNBATA

URUMEA PLAZA

11:30-13:30 - Mozorro dantzaldia - Haurren tailerra

17:00-18:00 - ELY PUC “SMOKE CREEN” dantzaldia

19:00-20:00 - Larunbat gozoa Rafa Gorrotxategirekin - Haurren tailerra

KUPULA ARGIDUNA – ALDERDI EDER

18:00, 19:00, 20:00, 21:00, Orduko baimen bat.


ABENDUAK 29, IGANDEA

URUMEA PLAZA

12:30-13:30 - Masterclass: olio esentzialak

16:30-18:30 - Eraiki egitura mugikor bat - Haurren tailerra

KUPULA ARGIDUNA – ALDERDI EDER

18:00, 19:00, 20:00, 21:00, Orduko baimen bat.


ABENDUAK 30, ASTELEHENA

URUMEA PLAZA

11:30-13:30 - Egin zure pertsonaia matxardekin - Haurren tailerra

16:30-18:30 - Egin zure pertsonaia matxardekin - Haurren tailerra

KUPULA ARGIDUNA – ALDERDI EDER

18:00, 19:00, 20:00, 21:00, Orduko baimen bat.


ABENDUAK 31, ASTEARTEA

URUMEA PLAZA

11:30-14:00 - Errealitate birtualeko betaurrekoak - Gazteen tailerra

KUPULA ARGIDUNA – ALDERDI EDER

18:00, 19:00, 20:00, 21:00, Orduko baimen bat.


URTARRILAK 1, ASTEAZKENA

18:00, 19:00, 20:00, 21:00, Orduko baimen bat.


URTARRILAK 2, OSTEGUNA

URUMEA PLAZA

11:30-13:30 - Collage - Haurren tailerra

16:30-18:30 - Collage - Haurren tailerra

KUPULA ARGIDUNA – ALDERDI EDER

18:00, 19:00, 20:00, 21:00, Orduko baimen bat.


URTARRILAK 3, OSTIRALA

RAMON LABAYEN PLAZA

11:00-11:30 - Bisita gidatua jaiotzen erakusketan zehar (aurrez izena emanda)

URUMEA PLAZA

11:30-13:30 - Gabonetako estanpazioa - Haurren tailerra

17:00-18:00 - Koruaren kontzertua

KUPULA ARGIDUNA – ALDERDI EDER

18:00, 19:00, 20:00, 21:00, Orduko baimen bat.


URTARRILAK 04, LARUNBATA

URUMEA PLAZA

11:30-13:30 - Gabonetako estanpazioa - Haurren tailerra

19:00-20:30 - Txan Magoaren ikuskizuna

KUPULA ARGIDUNA – ALDERDI EDER

18:00, 19:00, 20:00, 21:00, Orduko baimen bat.


URTARRILAK 05, IGANDEA

URUMEA PLAZA

11:30-12:30 - Koruaren kontzertua Errege Magoei

KUPULA ARGIDUNA – ALDERDI EDER

18:00, 19:00, 20:00, 21:00, Orduko baimen bat.


URTARRILAK 06, ASTELEHENA

KUPULA ARGIDUNA – ALDERDI EDER

18:00, 19:00, 20:00, 21:00, Orduko baimen bat.

CARPA IGLÚ

TALLERES EL MERCADO DE NAVIDAD. Plaza Urumea.


01 DE DICIEMBRE - DOMINGO

11.30-13.30h - Cuenta atrás para la Navidad: Crea tu calendario de Adviento - Taller infantil.

16.30-18.30h - Cuenta atrás para la Navidad: Crea tu calendario de Adviento -Taller infantil.


02 DE DICIEMBRE - LUNES

16.30-18.30h - Cuenta atrás para la Navidad: Crea tu calendario de Adviento - Taller infantil.


03 DE DICIEMBRE - MARTES

16.30-18.30h - Empecemos creando un Árbol de Navidad - Taller infantil.


04 DE DICIEMBRE - MIÉRCOLES

16.30-18.30h - Decora la Navidad - Taller infantil


05 DE DICIEMBRE JUEVES

19.00-21.00h - Empieza el Puente en el Mercado de Navidad. Final de “Buskers Festival” patrocinado por la Asociación de Hostelería de Gipuzkoa.


06 DE DICIEMBRE VIERNES

11.30-13.30h - Haz pompones y viste tu árbol Navideño – Taller infantil impartido por Undermount.

16.30-18.30h - Haz pompones y viste tu árbol Navideño - Taller infantil.

20.00-22.00h - Viernes musical: Concierto de Flavio.


07 DE DICIEMBRE SABADO

11.30-13.30h - El arte japonés: Taller de Origami para niños - Taller infantil.

16.30-18.30h - El arte Japonés: Taller de Origami para niños - Taller infantil.


08 DE DICIEMBRE DOMINGO

11.30-13.30h - Corona tu Árbol con las guirnaldas - Taller infantil.

16.30-18.30hImanes Navideños- Taller infantil.


09 DE DICIEMBRE LUNES

16.30-18.30h - Baile de Máscaras, imagina y haz la tuya- Taller infantil impartido por Undermount.


10 DE DICIEMBRE MARTES

16.30-18.30h - Niños artistas….Taller de estampación Navideña - Taller infantil.


11 DE DICIEMBRE MIERCOLES

16.30-18.30h - Pronto llega el Olentzero…Haz tu postal de Navidad - Taller infantil.


12 DE DICIEMBRE JUEVES

16.30-18.30h - Construye una escultura móvil- Taller infantil.


13 DE DICIEMBRE VIERNES

16.30-18.30h Coge una pinza y…..¡Crea tu personaje!- Taller infantil.


14 DE DICIEMBRE SÁBADO

11.30-12.30h Sábado Musical: Actuación de Coro perteneciente a la Federación de Coros de Gipuzkoa.

16.30-18.30h 1,2,3,…Juegos clásicos de toda la vida - Juegos infantiles.


15 DE DICIEMBRE DOMINGO

11.30-13.30h Baile de Máscaras, imagina y haz la tuya- Taller infantil.

16.30-18.30h Niños artistas….Taller de estampación Navideña- Taller infantil.


16 DE DICIEMBRE LUNES

16.30-18.30h Corona tu Árbol con las guirnaldas - Taller infantil


17 DE DICIEMBRE MARTES

16.30-18.30h Puzzlemanía con niños- Taller infantil.


18 DE DICIEMBRE MIÉRCOLES

16.30-18.30h Baile de Máscaras, imagina y haz la tuya- Taller infantil.


19 DE DICIEMBRE JUEVES

16.30-18.30h Dale vida a los calcetines- Taller infantil.


20 DE DICIEMBRE VIERNES

11.30-13.30h Compón un collage- Taller infantil.

16.30-18.30h Compón un collage- Taller infantil.


21 DE DICIEMBRE SÁBADO

18.00h Tarde de Cine en el Mercado de Navidad.


22 DE DICIEMBRE DOMINGO

11.30-12.30h ¿Cantamos a la Navidad? Actuación de coro perteneciente a la Federación de Coros de Gipuzkoa.

16.30-18.30h Construye una escultura móvil- Taller infantil.


23 DE DICIEMBRE LUNES

11.30-13.30h Corona tu Árbol con las guirnaldas - Taller infantil.


24 DE DICIEMBRE MARTES

11.30-13.30h Aprende a Malabarear en Navidades - Taller infantil impartido por


25 DE DICIEMBRE MIERCOLES CERRADO


26 DE DICIEMBRE JUEVES

11.30-13.30h Imanes Navideños- Taller infantil impartido por Undermount.

16.30-18.30h Imanes Navideños- Taller infantil impartido por Undermount.


27 DE DICIEMBRE VIERNES

11.30-13.30h ¿Qué animal te gusta más? Créalo y dale vida propia - Taller infantil.

16.30-18.30h ¿Qué animal te gusta más? Créalo y dale vida propia - Taller infantil.

20.00-22.00h Viernes musical: Concierto de Sokartean.


28 DE DICIEMBRE SÁBADO

11.30-13.30h Baile de Máscaras, imagina y haz la tuya- Taller infantil.

17.00-18.00h Baile ELY PUC “SMOKE CREEN”.

19.00-20.00h Sábado dulce con Rafa Gorrotxategi - Taller infantil.


29 DE DICIEMBRE DOMINGO

12.30-13.30h Masterclass sobre aceites esenciales de la mano de Calidad Arboleda.

16.30-18.30h Construye una escultura móvil- Taller infantil.


30 DE DICIEMBRE LUNES

11.30-13.30h Coge una pinza y…..¡Crea tu personaje!- Taller infantil.

16.30-18.30h Coge una pinza y…..¡Crea tu personaje!- Taller infantil.


31 DE DICIEMBRE MARTES

11.30-14.00h Navidades modernas….Crea y recorta tus gafas de realidad virtual.  Taller para jóvenes.


01 DE ENERO MIÉRCOLES: CERRADO


02 DE ENERO JUEVES

11.30-13.30h Compón un collage- Taller infantil.

16.30-18.30h Compón un collage- Taller infantil.


03 DE ENERO VIERNES

11.30-13.30h Niños artistas….Taller de estampación Navideña- Taller infantil.

17.00-18.00h ¡Feliz Año Musical! Actuación de coro perteneciente a la Federación de Coros de Gipuzkoa.


04 DE ENERO SÁBADO

11.30-13.30h Niños artistas…Taller de estampación Navideña- Taller infantil.

19.00-20.30h Tarde Mágica con el Mago Txan.


05 DE ENERO DOMINGO

11.30-12.30h ¿Cantamos a los Reyes Magos? Actuación de coro perteneciente a la Federación de Coros de Gipuzkoa.

CARPA DE BELENES

TALLERES EXPOSICION DE BELENES DE GIPUZKOA. (Asociación Belenista de Gipuzkoa) Plaza Ramón Labayen


07 DE DICIEMBRE SABADO

11.00-11.30h - De visita por los Belenes de la Carpa- Visita guiada por los distintos Belenes de la Carpa de la Asociación de Belenes de Gipuzkoa. Inscripción previa.


16 DE DICIEMBRE LUNES

11.30-13.30h - Los entresijos de los Belenes: Técnicas y Herramientas- Taller para adultos impartido por la Asociación de Belenes de Gipuzkoa. Inscripción previa.


17 DE DICIEMBRE MARTES

11.30-13.30h - Los entresijos de los Belenes: Técnicas y Herramientas- Taller para adultos impartido por la Asociación de Belenes de Gipuzkoa. Inscripción previa.


22 DE DICIEMBRE DOMINGO

11.30-13.30h - Crea tu Belén recortable- Taller para niños impartido por la Asociación de Belenes de Gipuzkoa. Inscripción previa.


23 DE DICIEMBRE LUNES

11.00-11.30h - De visita por los Belenes de la Carpa- Visita guiada por los distintos Belenes de la Carpa de la Asociación de Belenes de Gipuzkoa. Inscripción previa.

11.30-13.30h - Crea tu Belén recortable- Taller infantil impartido por la Asociación de Belenes de Gipuzkoa. Inscripción previa.


03 DE ENERO VIERNES

11.00-11.30h - De visita por los Belenes de la Carpa- Visita guiada por los distintos Belenes de la Carpa de la Asociación de Belenes de Gipuzkoa. Inscripción previa.

CÚPULA LUMINOSA

CÚPULA DE LAS ESTRELLAS - Jardines de Alderdi Eder

Admira la Galaxia en directo - Pase en la Cúpula de las estrellas 30/11/2019 – 06/01/2020 ambos inclusive. “Donostiako Gabonak” días laborales de 18-20h cada 20 minutos y hasta las 21h festivos y vísperas de festivos.


01 DE DICIEMBRE DOMINGO

18h -21h cada 20 minutos


02 DE DICIEMBRE LUNES 

18h -21h cada 20 minutos


03 DE DICIEMBRE MARTES

18h -21h cada 20 minutos


04 DE DICIEMBRE MIÉRCOLES

18h -21h cada 20 minutos


05 DE DICIEMBRE JUEVES

18h -21h cada 20 minutos


06 DE DICIEMBRE VIERNES 

18h -21h cada 20 minutos


07 DE DICIEMBRE SÁBADO

18h -21h cada 20 minutos


08 DE DICIEMBRE

18h -21h cada 20 minutos


09 DE DICIEMBRE

18h -21h cada 20 minutos


10 DE DICIEMBRE MARTES

18h -21h cada 20 minutos


11 DE DICIEMBRE MIÉRCOLES

18h, 19h, 20h y 21h cada 20 minutos


12 DE DICIEMBRE JUEVES

18h, 19h, 20h y 21h cada 20 minutos


13 DE DICIEMBRE VIERNES

18h, 19h, 20h y 21h cada 20 minutos


14 DE DICIEMBRE SÁBADO 

18h, 19h, 20h y 21h cada 20 minutos


15 DE DICIEMBRE DOMINGO

18h, 19h, 20h y 21h cada 20 minutos


16 DE DICIEMBRE LUNES

18h, 19h, 20h y 21h cada 20 minutos


17 DE DICIEMBRE MARTES

18h, 19h, 20h y 21h cada 20 minutos


18 DE DICIEMBRE MIÉRCOLES

18h, 19h, 20h y 21h cada 20 minutos


19 DE DICIEMBRE JUEVES

18h, 19h, 20h y 21h cada 20 minutos


20 DE DICIEMBRE VIERNES

18h, 19h, 20h y 21h cada 20 minutos


21 DE DICIEMBRE SÁBADO

18h, 19h, 20h y 21h cada 20 minutos


22 DE DICIEMBRE DOMINGO

18h, 19h, 20h y 21h cada 20 minutos


23 DE DICIEMBRE LUNES 

18h, 19h, 20h y 21h cada 20 minutos


24 DE DICIEMBRE MARTES

18h, 19h, 20h y 21h cada 20 minutos


25 DE DICIEMBRE MIERCOLES CERRADO

18h, 19h, 20h y 21h cada 20 minutos


26 DE DICIEMBRE JUEVES

11.30-13.30h Territorio Selfie - Taller para jóvenes impartido por Undermount. Inscripción previa.

18h, 19h, 20h y 21h cada 20 minutos


27 DE DICIEMBRE VIERNES

18h, 19h, 20h y 21h cada 20 minutos


28 DE DICIEMBRE SÁBADO

18h, 19h, 20h y 21h cada 20 minutos


29 DE DICIEMBRE DOMINGO

18h, 19h, 20h y 21h cada 20 minutos 


30 DE DICIEMBRE LUNES

18h, 19h, 20h y 21h cada 20 minutos


31 DE DICIEMBRE MARTES

18h, 19h, 20h y 21h cada 20 minutos


01 DE ENERO MIÉRCOLES

18h, 19h, 20h y 21h cada 20 minutos


02 DE ENERO JUEVES

18h, 19h, 20h y 21h cada 20 minutos


03 DE ENERO VIERNES 

18h, 19h, 20h y 21h cada 20 minutos


04 DE ENERO SÁBADO

18h, 19h, 20h y 21h cada 20 minutos


05 DE ENERO DOMINGO

17 h18h, 19h, 20h y 21h cada 20 minutos


06 DE ENERO LUNES 

18h, 19h, 20h y 21h cada 20 minutos

CARPA ARTESANOS - LURKOLETIBOA

TALLERES ARTESANÍA LOCAL | Calle Urdaneta